Over Füldner

Füldner is dé specialist in Europese, betrouwbare kwaliteitsmachines voor glasbewerking. Met meer dan 30 jaar ervaring in de glasindustrie helpen wij u aan de beste machines in combinatie met deskundig advies.

Door onze ruime ervaring bij diverse bedrijven – van kleine glasbewerkers tot grote industriële bedrijven – kennen we de glasindustrie als geen ander. Wij verdiepen ons in uw specifieke productieproces en bieden u een oplossing op maat. Met adviezen over hoe u uw productieproces en de interne logistiek kunt verbeteren bij lagere kosten.

De glasindustrie staat nooit stil: de markt, de wensen van uw klant én technologische mogelijkheden veranderen constant. Bij Füldner kijken we daarom altijd vooruit. Füldner is transparant, deskundig, innovatief en proactief. Dát maakt het verschil voor uw business!

Specialist in machines voor glasbewerking

Europese, betrouwbare kwaliteitsmachines voor glasbewerking

Onafhankelijk specialist: niet gebonden aan één machinemerk

Maatwerk: meest optimale configuratie voor uw specifieke situatie

Transparant, deskundig, innovatief en proactief

Kwalitatieve producten in combinatie met beste service

Benieuwd hoe we uw productprocessen slimmer kunnen inrichten en naar een hoger plan tillen?

Jan Wilbers
Directeur

M +31 (0)6 538 432 15
T +31 (0)45 20 80 861
F +31 (0)45 523 12 92

jan.wilbers@fuldner.nl

Resi Penders
HRM

T +31 (0)45 521 77 57
F +31 (0)45 523 12 92

resi.penders@fuldner.nl

Gust Verbruggen
Sales Director

M +31 (0)6 83 668 793
T +31 (0)45 20 80 862
F +31 (0)45 523 12 92

gust.verbruggen@fuldner.nl

Frank Verhooren
Aftersales Manager

M ++31 (0)6 54 321 193
T +31 (0)45 20 80 863
F +31 (0)45 523 12 92

frank.verhooren@fuldner.nl

Fred Albers
Area Sales Manager

M +31 (0)6 213 516 24
T +31 (0)45 521 77 57
F +31 (0)45 523 12 92

fred.albers@fuldner.nl

Marcel Smeets
Manager Techniek

T +31 (0)45 20 80 868
F +31 (0)45 523 12 92

marcel.smeets@fuldner.nl

Vincent Lodestijn
Service-monteur

T +31 (0)45 521 77 57
F +31 (0)45 523 12 92

info@fuldner.nl

Ryszard Frankowski
Service-monteur

T +31 (0)45 521 77 57
F +31 (0)45 523 12 92

info@fuldner.nl

Guy Kerssemeekers
Service-monteur

T +31 (0)45 521 77 57
F +31 (0)45 523 12 92

info@fuldner.nl

Rob Loog
Office-manager

T +31 (0)45 20 80 866
F +31 (0)45 523 12 92

rob.loog@fuldner.nl

Sabine Martinez
Verkoopondersteuning

T +31 (0)45 20 80 860
F +31 (0)45 523 12 92

sabine.martinez@fuldner.nl

Shirley Rademakers
Verkoopondersteuning

T +31 (0)45 20 80 867
F +31 (0)45 523 12 92

info@fuldner.nl

Menu